Синоптики попередили про сильну грозу в Україні 3 травня

Погода в Україні 3 травня буде теплою, але синоптики попередили про грози, які накриють всю країну. За даними Укргідрометцентру, постраждають всі області. При цьому рівень тепла буде триматися в середньому біля відміток +18… +22 градуси. Також синоптики попередили про сильні пориви вітру.

Загрузка...

Так, 3 травня, у всіх областях України очікується грозова погода. Згідно з оновленим прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, в країні очікується тепла погода, попри грозу. Найтепліше буде на сході та півдні країни, де термометри покажуть +20… +23 градуси. Виняток становитиме Одеська область, де термометри покажуть +15… +17 градусів. Трохи прохолодніше, але все так само тепло буде в центральних областях, де синоптики прогнозують +18… +22 градуси. Найхолодніше буде у західних регіонах, де стовпчики термометрів опустяться до +15… +18 градусів.

У нічний час термометри в середньому покажуть +10… +13 градусів. На заході країни в темний час доби очікується +6… +10 градусів.

У Києві 3 травня очікується +18… +20 градусів в денний час. Вночі термометри покажуть +10… +12 градусів.
Попри грозу та опади, синоптики попереджають про високу пожежонебезпеку.

«2-5 травня у південних, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій та Рівненській областях надзвичайний рівень пожежної небезпеки», — йдеться в метеорологічному попередженні.

Загрузка...